Uverejnené

vytvor si Kompánka

<iframe id=’toot-btckts-ifr16e12dc8659′ width=’100%‘ scrolling=’no‘ frameborder=’0′ allowtransparency=’true‘ src=’https://tootoot.fm/buy-embedded/?event-id=5db70030be7c5e05c0759abc&amp;ifr-id=toot-btckts-ifr16e12dc8659&amp;lang=en&amp;theme=light‘></iframe> <script>!function(e,t,o,r,n){var a,i=t.getElementsByTagName(o)[0],s=“TootootIframesAsyncLoad“;if(e[s]||(e[s]=[]),t.getElementById(r)){var c=e.TootootIframes;c?c.register(n):e[s].push(n)}else e[s].push(n),(a=t.createElement(o)).id=r,a.src=“https://tootoot.fm/buy-embedded/host.v2.js“,i.parentNode.insertBefore(a,i)}(window,document,“script“,“tootoot-iframe-channel“,“toot-btckts-ifr16e12dc8659″);</script>

Pokračovať v čítaní: vytvor si Kompánka
Uverejnené

vytvor si čačky mačky z čičmanskej truhličky

Príď a vytvor si podľa návrhu autorky svoj originálny suvenír inšpirovaný ľudovou tvorbou a tradíciami z regiónu Čičmany! Jedinečná dielňa – Čačky mačky z čičmanskej truhličky od Vytvorené na Slovensku prebieha priamo pod vedením autorky projektu a sochárky Niny A. Šoškovej. Domov si odnesiete krásny suvenír inšpirovaný regiónom Čičmany. V dielni sú vítané aj všetky vekové kategórie!

Cieľom projektu vytvorené na Slovensku je prepojiť umenie, dizajn, ľudovú tradíciu a priblížiť ich čo najviac verejnosti.